Шістнадцятого грудня в київському спорткомплексі «Авангард» відбулась зйомка кліпу Бумбокс на пісню «Выход».

Опубликовано Декабрь 23, 2014 11:26 Один комментарий
Фейсбук Твиттер

Режисер кліпу Анна Копилова більш відома в літературних колах України, як продюсер та куратор таких проектів видавництва «Основи», як «Awesome Ukraine», «Червона Книжечка», «Вечера на хуторе близ Диканьки». Зйомки кліпу Бумбокс — її другий досвід в якості режисера, раніше Анна зняла кліп O.Torvald «Это все».

Анна Копилова про кліп «Выход»: » Мені здається, це кліп про ностальгію по самому собі в дитинстві. Процес йшов дуже легко, ми закінчили всі зйомки раніше терміну. Хлопці — молодці, дуже круто зіграли.»

Андрій Хливнюк про кліп «Выход»: » Ми знімаємо кліп у двох локаціях. Перша — це спортзал, де Бумбокс грають пісню. У другій локації в кадрі знищують іграшки — солдатиків, БТР, «Катюшу». Для чого ми це робимо? Ми намагаємося таким чином сказати «До побачення!» своєму радянському дитинству.»

Пісня «Выход», записана на київській студії «Бобина», вперше була опублікована 15 листопада в Фейсбуці Бумбокса, на сьогоднішній день її прослухало 62 000 користувачів.

Знімальна група кліпу «Выход»
Оператор-постановник — Денис Лущик
Режисер монтажу — Дмитро Кочнев
Продюсер — Дмитро Маличев
Візажист — Татяна Могила
Піротехник — Олександр Суворов
Гафер — Михайло Шашко
Фокус — Сергій СардудіновОдин комментарий

  • Михайло Лахман:

    Ми всі чекаємо «Виходу» кліпу, з нетерпінням. Ви робите для країни більше ніж деякі політики. Хлопці ви молодці, так тримати.

Добавить комментарий