Поле, украинское поле…

Опубликовано Ноябрь 3, 2009 08:32 69 комментариев
Фейсбук Твиттер

Когда я был маленьким, а такое время и правда было, я мечтал что когда-нибудь у меня будет собственный кинорежиссер. Типа Скорцезе или в крайнем случае Кополлы. ? что, прошло жалких тридцать лет и мечта сбылась. Теперь у меня и у каждого из ББF есть Кирилл «Космос наш» Виноградов. Который при случае (когда не говорит с приборами и не лазит по социальным сетям) снимает замечательные видео. Например, как мы ездили на фотосессию в поля.69 комментариев

 • ZI-ZI Світля4ок:

  Не Титан)), ви перший почали про труси Андрія, тільки ви помітили такий доречний епізод на відео, не то шо інші повторюють одне і теж- ( ви кльові, Валік жжот, крута фотосесія))) Це, звичайно, великі істини, але нафіг повторюватися, чи не так? Написали б вони всі уже коментар штибу «погоджуюсь із вищенаведеними » або шось таке. А от ми з вами, і ще Фантом здатні побачити те, що інші не змогли.( бо-»Істина в деталях»). Іще тут хтось називає нас, шо ми «нє в порядкє». Як можна було?) Шкода, інших не перевертали так догори ногами))) ми б побачили ще багато чого…))))))))

 • Котярка На Трамвае:

  «Валик жжёт» повторили 7 раз,если не ошибаюсь.

 • Josephine:

  юмор спасет этот мир, я вам говорю)))))

 • ZI-ZI Світля4ок:

  По предложению «сестричек из Калининграда» предлагаю обсудить необыкновенные носки Андрея…))) мы же все-таки в порядке… Да, они у него действительно необыкновенные… жаль, что мы не смогли их увидеть. Они скорее всего были белые,специально под новенькие » …а в мене білі красовки»-(цитата А.Х. на самому початку відео), мене довго розривало, як він це красиво сказав))))

 • Котярка На Трамвае:

  а у меня такая же мышь в полосатом шарфике есть…
  самый кадр был,когда Андрея вверх ногами перевернули
  Но трусы тут ни при чём(или не при чём)

 • Фантом:

  ZI-ZI Світля4ок:
  Да ви праві)
  У Андрія,мабуть,дуже кльові шкарпетки=)Ви забули про червоні під кросівки,і сині під светрик)Пропоную в наступному інтерв’ю детально про них розпитати=)
  А ті хто не помітили трусів,то ви багато втратили,мабуть, ми з Світлячком і Не титаном обдаровані,якщо бачимо такі деталі=)

 • ZI-ZI Світля4ок:

  Фантом, вам теж респект, адже люди не винуваті шо природа не наділила їх почуттям гумору та абстрактним мисленням)))) а в натурі Андрія краще питати про улюбленийколір трусів та шкарпеток, аніж про те, чому він не дав автографа минулого тижня отій дівчинці,шо стояла ліворуч у кєдах Етніс; або чому досі не був у РАГСі, або якісь інші кисло-нудно-втомливі речі, шо так негативно впливають на його центральну нервову систему… А от » які шкарпетки ти любиш одягати на Новий рік?» або «чому ти в поле поперся в білих красовочках, якшо там така грязюка?))»- це будуть більш доречні питання нашому супергерою…))) чи не так?

 • Фантом:

  100% правда=)
  Це набагато прикольніше, ніж запитання типу»чому група називається Бумбокс?Чому в ваших альбомах по 11 пісень?Чому у вас плоский гумор? та ін»=)
  Я б спитала щось на кшталт»Чому ви футболку в пасов впихаєте,щоб всі бачили,який у вас кльовий ремінь?!»або «чому вибрали фотосесію в полі,а не на болоті якомусь чи інших хащах?!»=)

  Ну я думаю,що нормально посміялися би,бо ми ж «не в порядке»=)

 • Не титан:

  ZI-ZI Світлячок, Фантом: Так ми виходить все помічаємо, багато в чому розбираємось та ще й обдаровані! Згода! Я підтримую! Приємно. А про цих сестричок з Калінінграда — ну зовсім з гумором у них теє, як його- «туго». Але ж у них «автономія». До великої землі (Росії) далеченько… І навкруг одні іноземці, де ж тому гумору взятися — все дуже серйозно сприймають. Але вони хороші. Їм подобається творчість гурту Бумбокс. «Значит не все потеряно!»
  P.S. А про труси мені вдалося вчасно сказанути. Зразу всі так пожвавішали і такі пішли коментарі…

 • Фантом:

  Про труси було те що треба,одразу настрій піднявся…
  А якщо з гумором туго,то вже нічого не допоможе…Це як то кажуть,кому дано,а кому ні=)
  От ми наприклад обрані=)

 • Змея:

  А я, я — что, не внесла своего вклада? Почему меня не оценили!!?? Конечно, лучше про трусы, чем про марлевые повязки.

 • ZI-ZI Світля4ок:

  Як помітив НеТитан, всі пожвавішали після трусів)))- прямо збудження якесь))). Будем сподіватись, що Андрійко не дізнається про наші дискусії з приводу його білизни, а то більше не покаже її нам- а це,мабуть, одне з найстрашніших.))) Але всеж-таки доречно Фантом сказав, чому вони не на болоті фоткалися, там було би більше багнюки, і білі красовки стали б іще білішими.) І лягушки б іще по ним пострибали.-поквакали( це називається бек-вокал) Я думаю, під час нашої несподіваної евакуації із соціуму і відсутності в них щільного гастрольного графіку Бумбокси ще потішать нас своїми фотосесіями на болотах, у тюрмах, в степах, у лікарнях де лежать психи( думаю,там дуже смішно)))), в інших несподіваних місцях. а ми вже будемо чекати затамувавши дихалку на їх нові шузи, шкарпетки, ну… не буду далі про труси…. скажете що повторююсь))))

 • ZI-ZI Світля4ок:

  ну нафіг їм у психлікарні одягати маски!-, там же нема вірусу, бо туди відвідувачів не пускають.))) Якщо ББ все ж таки рішаться на фотосесії в таких вищенаведених місцях, то це звичайно принесе їм неабияку славу, але туди краще в скафандрах іти як космонавти, щоб ніхто не замацав.-бо психи та зеки дуже допитливі, бо сидять там в скукотіщє… їм захочеться потрогати справжніх зірок, автографа у Андрія на спину поряд із куполами взяти…)))) в принципі я думаю, колись побачимо такі фотосесії… бо дуже на них чекаємо…))))

 • валик жжот =)

 • Фантом:

  Світля4ок, слухай, ти завжди доводиш мене до стану неабиякого сміху…)
  Перестань,а то я трісну…Всі ці «купола і зеки»,ой,я не можу=)

 • сам незнаю я втыкаю:

  осмелюсь предложить сделать отдельную ветку «трусы и носки ПОКЛОНН?КОВ гр.бумбокс»:

  1 призовое место: бутылка пиво «Перепило,под кустами место не хватило»

  2 место: шоколадный батончик «А мне бы бутерброд с утра»

  3 место: коробок спичек «Попробуй зажги»

 • КС:

  Таааааааааааааааааак.Шоколадный батончик??????Такой наглый плагиат!

 • Анастасия:

  ?нтересно, можно сказать подняли настроение..) Ребята молодцы..)

 • Анастасия:

  ?нтересно, можно сказать подняли настроение..) Ребята молодцы..) Вёселые вы очень..)

Добавить комментарий