Концерты недели

Опубликовано Декабрь 13, 2006 12:28 32 комментария
Фейсбук Твиттер

14 — Кривой Рог
15 — Харьков, клуб «Апельсин» (м. Московский проспект, парк Артема)
16 — Ужгород, открытие супермаркета «Вопак» (Новый район, ул.Бестужева, 9).32 комментария

 • Pavlik:

  Хлопці, Ви навіть не уявляєте, як Вас чекают в Чернівцях….Так чекаємо…Як снігу…

 • dmass:

  Заплатите налоги!!!!

 • Алексей:

  С Черновцами никак не срастется. Кто только не звонил, а никак не организуют концерт. Остается надеется, что все-таки появятся грамотные промоутеры)

 • -enjOy-:

  я на концекрт не пойду(((( плакаю…

 • Ганна:

  О, Господи!!!!!!!
  О, Боже!!!!!!!!!!!
  То було таке круте, що уявити собі просто неймовірно!!!!!!!!!!!!
  Я тепер ще більш буду любити свій Кривий Ріг, тому що тут були В?, КОХАНІ БУМБОК?!!!!!!!!!!!!!
  Я зараз тіки після концерту, ніч глибока, але я бадьора як ніколи… Сама не очікувала такого захвату від вас, хлопці!!!! Дякую, дякую й ще раз ДЯКУЮ!!!!!
  І ще разочок дякую Андрію за інтерв’ю! Але Муха — то взагалі окрема тема!Муха, пробач мені, що я загальмувала стосовно гурту, де ти раніше грав! Звісно, я знаю що то за гурт, просто якось… ну, загальмувала, іншого слова не підбереш! Муха, ти просто супер, я більш щирих й відвертих людей у шоубізі не зустрічала! ти був правий, що тре цікавитися не тільки музикою, а ще й людьми. Після спілкування з Тобою я багато чого зрозуміла про ваші пісні, змогла оцінити Твій вплив на творчість гурту…. Муха, без тебе того б не було всього! Ти — просто душа гурту «Бумбокс»! Дякую тобі за розмову й не ображайся, коли щось було не так! Ще обов’язково зустрінемося!
  Чуваки, хто незабаром піде на концерти в інших містах!!! Ото вам усім пощастило!!! Я заздрю просто чорною заздрістю!!!!! Візьміть від того все, як це зробили криворізькі слухачі!!!! Концерт був просто надзвичайний, хоча й проходив у клюбі, що вміщує не надто велику кількість людей…
  Складно це все писати й знати, що Бумбокс ще в нашому місті, в готелі, певно що… сплять? …хоча є сумніви…може, дивляться канал «Animal Planet»………а може п’ють чайок…….з лимоном….хочу чайку з лимоном….. У будь-якому випадку, вранці ви поїдете до Харкова, а там буде вже зовсім інша історія……. А от кинути все й деранути за вами до Харкова…як колись за Мумій Троллем…. й так у всі міста туру….хто зі мною?
  Мені тре з тим переспати. Інакше завтра я буду не людина, а зомбі з плеєром… Вночі пишеться багато, але якось перемішано все в голові… Завтра засяду за статтю й напишу, які ви, хлопці, кльові!!!! Й особливо Ти, Муха! Бажаю тобі досягати успіху в усьому, що Ти робитимеш надалі!!! Й я обіцяю вивчити історію гурту «Бумбокс», потім складатиму іспит:)
  ОК, спати……добраніч….. хай сниться щось дуже кльове, типу м’якенької подушечки!!!! Цьомаю всіх, хто буває на цьому сайті!
  ВСІ НА БУМБОКС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Алексей:

  Спасибо, Ганна. Красивый отчет))) Но историю надо учить — душа группы Бумбокс — это я. Муха — это печень))))

 • Спасибо за выступление! Кривой Рог всегда рад видеть Бумбокс.

 • Ганна:

  Привіт, Олексій! дякую за «дякую»:) Але нашо знов ті докори? Я ж кажу В?ВЧУ історію!!!!!!!!:))))))) Ні, концерт справді СУПЕР! Я досі в шоці, фоток купу наробила… доречі, можна їх Вам, Олексіє, вислати? Може, на сайті якось їх приліпете?:) Було б приємно…
  Мене дуже надихнув концерт, такий настрій радісний! Тре збирати ся до Кийова, але сижу й переглядаю фотки… Насправді, я почуваюся тією 14-річною дівчинкою, яка тіки прийшла з концерта МумійТроллів, вся в сльозах, з поколотимі від троянд руками……. ну й така інша лірика…. Але зараз я взагалі не заплакана й навіть руки цілі,……тіки коліна до крови розбила…там якась сцена дуже низька, якраз колінами стукалася…..:) але то того варто було………:)))))))))
  Доречі, Олексіє, киньте сюди пару слів про коннннцерт в Ха-харкові! Ніколи не повірю, що там буде так само кльово, як у нас!!!
  Все, тре бігти, бо так можна й на потяг спізнитися! Чесно, писала б й писала……..:)))))))
  Всіх цьомкаю, люди, дописуйте сюди активніше! 7 дописів — то ГАНЬБА!!!! Активізуйтеся вже,…… що інета ні в кого нема??????

 • St.Anger:

  Просто нет слов! Ребята выложились на полную, несмотря на будущие концерты еще в двух городах. Молодцы! Я пришел домой около 2 часов ночи, и вместо того, чтобы лечь спать, начал на гитаре играть Бумбокс. Мож я шизик, а мож столько эмоций было :-) Спасибо Вам огромное!
  P.S. А Муха мне даж руку пожал после концерта :-)
  P.P.S. Бумбокс кажись на Новый Год в «Бабуине» будет? А почём билеты? Мож приеду

 • Алексей:

  В Квартире Бабуин. Энгер — ну, почему шизик — запело тебя — это здорово. А тебе, Ганна, обещаю — про Харьков напишем.

 • Ганна:

  Пишіть, пишіть… Я от ніяк не відійду від компа…. Шось тіки його глючить троха… Теж хочу на новий рік в клюб…. Але маю стріти гостей з російської глибинки… з Крапівєнської, Смолєнська область… от де в мене родичі є!
  Anger, давай тут свій концерт забабахаємо… можу для такого діла навіть надати свою Квартиру ;) Хє-хє-хє…. Ти гратимеш на гітарі…, поголимо тебе, а я вдягну якусь кєпку… й підемо по квартирах як бомжі-колядуни чи як часникові знахарі…ой, шось мене вже думки завели далеко-далеко…..
  Нє, а це тєма! Хто з нами?:)
  Хоч-ся вже скоріш приїхати з Кийова (хоча я навіть ще не від’їхала навіть), щоб знов шось дописати й особливо почитати дописи криворіжців)))))))
  ОК, на сьогодні ВЖЕ ТОЧНО ВСЕ!:_((((((

 • vikki:

  что-то криворожцы не особо активны, как и все прочие впрочем… не то что мы ))

 • Dasha:

  Концерт Бумбокса в Кривом Роге-это…!!!!!это просто «нет слов» !!!!!Я в таком восторге!!!!!Теперь я люблю их ещё больше!!!Но правда теперь стало очень грустно,что я так долго ждала этого события,а всё так быстро прошло….:-( Уже второй день только и делаю,что слушаю с утра до вечера Бумбокс,смотрю фотки с концерта и вспоминаю КАК БЫЛО КЛАСНО!!!!!ЕЩЁ ХОЧУ!!!!

 • Ганна:

  Ну. хто активний, а хто ні…..
  Я от в Кийові, на офісі, першим ділом перевіряю цю сторінку на наявність нових дописів…..
  Віккі, а ти звідкми???? Шось я тут не бачу більш активних, ніж Кривий Ріг!!!:)
  Доречі, Олексіє, де ж звіт про концерт в Харкові???????
  Океюшки!, я пішла… щось тут ніц особливо цікавого не відбувається… Може, Ужгород активізує всі ці процеси???:)
  Цьомкаю в щічки, бувайте до відзеня!!!

 • vikki:

  Анечка, я имела в виду активность не на данный момент
  з.ы. посмотри количество комментов к записи про концерт в Донецке )

 • Ганна:

  а….. ну. то таке.. а шо, в вас кльовий концерт був?

 • vikki:

  супер! есть запись — сможешь сама оценить

 • Ганна:

  запис концерту? хочу-хочу-хочу!!!!!:))))))

 • Ганна:

  А як той запис можна отримати??

 • Микола:

  Привіт! Як не дивно я теж вже 2 дні поспіл після концерту слухаю та граю на гітарі їх пісні! Концерт був супер. До бумбоксу можна було дотягтись рукою!
  Де можна дістати фотографії?

 • }{0тт@6b)4:

  Ва! В КР?ВОМ РОГЕ концерт был просто супер!!!! У меня нет слов, одни эмоции!!! Почаще приезжайте в Кривой Рог, хлопци))) Вы там к нам скоро собираетесь или не скоро вообще. А скорее, пока не собираетесь! Но если приедите (на что я очень надеюсь и с нетерпением жду), то все мои друзяки попадут на ваш концерт со мной)))
  Приезжайте в КР?ВБАСС! Здесь Вам всегда рады!!!

  Отписался Юрец, г.Кривой Рог, район — Вечерний бульвар (площадь Артёма), 10 минут ходьбы до «5 элемента», где и выступала группа БУМБОКС
  Респект, Вам, пацаны)))

 • St.Anger:

  Алекс, я вот не мог узнать аккорды, на которых играет Муха. В моем стиле игры такие вообще не встречаются (это трэш, хэви, блэк, немного панк). Муха сам по себе как гитарист в каком стиле играет — джазовик-блюзовик чтоли?
  З.Ы.Обидно что не сыграли Happy End — это моя любимая песня

 • хэш:

  Не пойму, а что фотографий из Кривого рога с концерта на 5м элементе в вэблоге не будет? Ребят постарайтесь!
  Я был на концерте, да вот фотографии плохого качества вышли
  =(

 • Ганна:

  кому тре фото-звертайтеся до мене!!! Подарую пару…:) htoehto@yandex.ru

 • St.Anger:

  Ганна, кинь мне на мыло несколько самых лучших плз! st.anger_88@mail.ru У меня тож есть около 20 штук, из них только штук 5 норм -(((

 • Ганна:

  в мене більшість добрі. ОК, кину як приїду додому!!!! Ти подумав стосовно «домашнього» концерту?:)))))

 • хэш:

  ребята и мне закиньте пожалуйста. На crystalrain@ua.fm
  и побольше=) заранее спасибо! жду с нетерпением

 • St.Anger:

  Ганна, хм…А ты петь умеешь? Ну я смогу сыграть несколько песен, будем в переходах выступать. Нормальный доход будет, а сколько удовольствия! У меня есть 2 друга диджея, оба Бумбокс слушают, так что заставим их помогать. Будем на разогреве играть у Бумбокса. :-) ))

 • vikki:

  Анечка, насчет записи стучись в аську: 279-180-498 )

 • Ганна:

  St.Anger, нє, в переходах я не виступаю, я ж кажу, колядки шпівати підемо!!!! по людях….:) Співати я ….вмію, голос в мене сильний, але противний:) Але шось-то та й зашпіваю:)

  Люди, хочте фото-пишіть на мило, я не можу вслідкувати за всіма проханнями! Мило писала зверху, так шо….

 • St.Anger:

  Ганна, а ты с какого района? Я с Юбы. Можем организовать фан-клуб. Было бы неплохо. Будем ходить петь-колядовать, заодно и агитировать людей в фанклуб

 • Ганна:

  Нє, я фан-клубами в свій час вже займалася…з мене доста! ну його на фіг ті фклуби! можна просто познайомитися з людьми, спілкуватися, навіть іноді бачитися… але якщо ти хцеш шось організувати, можу дати кілька порад й навіть стати почесним членом ф-клубу:))))))!
  Ну, я чекаю, поки ти зі мнов зконнектишся, я з центра, в 10 хвилинах по-пластунськи від Визволення. писати можеш на мейл(100 разів вже казала!!!) або на аську( по мейлу дізнаєшся)…
  Зараз маю бігти…….по магазинах….:) хочу шось купити…..:)

Добавить комментарий